0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Champions League Group G
Manchester City
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Champions League Group F
Paris Saint-Germain FC
-
-
Newcastle United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AC Milan
-
-
Borussia Dortmund
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Champions League Group H
FC Barcelona
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
-
-
Royal Antwerp FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Asia AFC Champions League Group D
Navbahor Namangan
۰
۰
Al Hilal Riyadh
inprogress
۱۹:۳۰
Nassaji Mazandaran
۲
۰
Mumbai City FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Champions League Group E
SS Lazio
-
-
Celtic FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Feyenoord Rotterdam
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Asia AFC Champions League Group A
Al Ain
۱
۰
Pakhtakor Tashkent
inprogress
۱۹:۳۰
Al Feiha
۲
۱
Ahal FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۰
۰
Smouha
inprogress
۲۰:۳۰
Pyramids FC
۲
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۷:۳۰
  World U17 World Cup
France U17
۲
۱
Mali U17
Finished
۱۵:۳۰
Argentina U17
۳
۴
Germany U17
Finished
۱۲:۰۰
  Europe UEFA Youth League, Group H
Barcelona U19
۰
۴
Porto U19
Finished
۱۸:۳۰
Shakhtar Donetsk U19
۳
۱
Antwerp U19
Finished
۱۴:۳۰
  Iran Azadegan League
Naft Masjed Soleyman
۳
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۴:۴۵
Pars Jonoubi Jam
۲
۱
Khoosheh Talai
Finished
۱۴:۴۵
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۲
۱
Damash Gilan
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۱
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club
۴
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Newell's Old Boys
۳
۰
Defensa y Justicia
Finished
۰۴:۰۰
San Lorenzo
۲
۰
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۱:۳۰
  Europe UEFA Youth League, Group F
AC Milan U19
۴
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۷:۰۰
Paris Saint-Germain U19
۱
۲
Newcastle United U19
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA Youth League, Group E
Feyenoord U19
۰
۱
Atletico Madrid U19
Finished
۱۶:۳۰
Lazio U19
۰
۲
Celtic U19
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Goias EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
  Asia AFC Champions League Group G
Incheon United FC
۲
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۶
۱
Kaya FC
Finished
۱۵:۳۰
  Asia AFC Champions League Group I
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Kawasaki Frontale
۵
۰
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۳:۳۰
  Jamaica Premier League
Portmore United
۰
۰
Tivoli Gardens
Finished
۰۴:۰۰
Waterhouse FC
۰
۱
Humble Lions FC
Finished
۰۱:۳۰
Treasure Beach FC
۰
۰
Harbour View FC
Cancelled
۰۱:۳۰
  India Delhi Premier League
Royal Rangers FC
۲
۲
Ahbab FC
Finished
۰۹:۳۰
Sudeva Delhi FC
۲
۳
Vatika FC
Finished
۱۲:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Ain
۱
۱
Al-Arabi Al-Saudi
Finished
۱۶:۰۰
Al Faisaly Harmah
۲
۱
Al Qaisumah
Finished
۱۵:۴۰
Al-Quadisiya
۳
۳
Jeddah Club
Finished
۱۷:۵۵
  Indonesia Liga 3
Wahana FC
۱
۱
KS Tiga Naga
Finished
۱۰:۱۵
  Asia AFC Cup Group B
Al Kuwait
۰
۰
Al Kahraba Club
inprogress
۱۹:۳۰
Al Ittihad Aleppo
-
-
Al Wehdat
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  India Mumbai Super Division
Rhema FC
۱
۱
Soccer Saga
Finished
۰۹:۰۰
Ratnam SA
۱
۳
SG5
Finished
۱۱:۰۰
  Romania Liga 2
CS Concordia Chiajna
۰
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Oriente Petrolero
۱
۰
Vaca Diez
Finished
۰۳:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
۴
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Tbilisi
۶
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۸:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۳:۳۰
FC Telavi
۳
۰
Saburtalo
Finished
۱۶:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
۹
۰
FC Shuqura Kobuleti
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Andes Talleres
۰
۲
Lujan Sport Club Mendoza
Finished
۰۰:۰۰
Las Malvinas San Carlos
۰
۲
ADIP La Plata
Finished
۰۱:۳۰
Andes Talleres
۰
۲
Club Lujan
Finished
۰۰:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
FC WIT Georgia Tblisi
۲
۰
FC Gareji
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۶
۰
Kolhketi Khobi
Finished
۱۳:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Razakan
۲
۰
Shahrdari Bam
Finished
۱۴:۱۵
Shahrdari Mahshahr
۱
۱
Ayandeh Sazan Ardabil
Finished
۱۴:۴۵
Sepidrood Rasht
۴
۱
Shohada Babolsar
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly International Matches U19 Women
Portugal U19 (W)
۲
۲
England U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain U19 (W)
-
-
Denmark U19 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Panama Liga Prom
Tauro FC Reserves
۰
۱
Universidad de Panama
Finished
۰۱:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۳
۱
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Tigres U.A.N.L.(W)
۰
۰
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Petroleros de Salamanca
۱
۳
Escorpiones FC
Finished
۰۵:۳۵
  Europe UEFA Youth League Domestic Champions Path
AZ Alkmaar U19
۱
۰
Molde U19
inprogress
۱۹:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۰
۰
Sheriff Tiraspol U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Teuta Durres
۰
۱
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۸:۳۰
KF Laci
۰
۲
KF Egnatia
Finished
۱۶:۰۰
KS Kukesi
۲
۲
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۶:۰۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
Pigotts Bullets FC
۲
۵
Old Road
Finished
۰۱:۳۰
Tryum
۰
۰
Garden Stars FC
Cancelled
۰۳:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C
Lucchese Libertas
۱
۱
Juventus U23
inprogress
۱۸:۴۵
ACD Virtus Entella
۰
۰
US Pontedera 1912
inprogress
۲۰:۳۰
Pescara
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۲۰:۳۰
Vicenza
-
-
Triestina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cesena FC
-
-
Rimini Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Portugal U23 League
Portimonense U23
۴
۰
Estoril U23
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
۴
۲
Torreense U23
Finished
۱۸:۳۰
Academico Viseu U23
۳
۱
Vizela U23
Finished
۱۷:۳۰
Estrela Da Amadora U23
۲
۱
CD Mafra U23
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U23
۲
۲
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۴:۳۰
Rio Ave U23
۰
۱
Leixoes U23
Finished
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۱
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
  Europe UEFA Youth League, Group G
BSC Young Boys Bern U19
۲
۱
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۷:۰۰
Manchester City U19
۲
۱
RB Leipzig U19
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Reserve League
Airdrieonians FC Reserves
۱
۱
Queen of the South Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Livingston FC Reserves
۰
۴
Dundee Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Jordan 1st Division
Al-Arabi Irbid
۱
۲
Kufer Soom
Finished
۱۵:۳۰
Al Jazeera
۱
۰
Amman FC
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Premier League
Uhamiaji
۰
۱
Chipukizi FC
Finished
۱۶:۴۵
Zimamoto SC
۲
۰
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
  Rwanda National League
Police FC
۱
۲
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Cup
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
FK Lokomotiv Moscow
inprogress
۱۸:۴۵
  India I-League
Real Kashmir FC
۴
۰
Inter Kashi FC
Finished
۱۲:۰۰
Rajasthan United
۲
۲
Aizawl
Finished
۱۷:۰۰
  Uruguay Reserve League
Danubio Reserves
۱
۱
Racing Club de Montevideo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Gambia Division 2
Jam City
۱
۱
Jarra West FC
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia Ports Authority
۰
۰
Tallinding United
inprogress
۱۹:۳۰
BK Milan
۰
۰
Gambian Dutch Lions
inprogress
۱۹:۳۰
  Montenegro First League
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Premier League
Cape Town Spurs
-
-
Stellenbosch FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  England Professional Development League
Swansea City U21
۴
۰
Ipswich U21
Finished
۱۵:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۰
۰
WAC Wydad Casablanca
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Freiburg II
-
-
Hallescher FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSG 1899 Hoffenheim II
-
-
FC Astoria Walldorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Italy Serie B
FC Sudtirol Bolzano
-
-
Brescia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Calcio Como
-
-
Calcio Lecco
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Paraense U20
Belenense PA U20
۵
۱
Vila Rica U20
Finished
۱۶:۰۰
  Oceania Pacific Games
New Caledonia
۱
۰
Vanuatu
Finished
۰۴:۳۰
  France Ligue 2
US Concarneau
-
-
Pau FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ghana FA Cup
Great Olympics
۰
۰
Golden Kick SC
inprogress
۱۸:۳۰
Na God FC
۱
۲
Vision FC
inprogress
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۰
۰
Nations FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England National League North
Rushall Olympic
-
-
Chester FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Bulgaria B PFG
Marek Dupnica
۰
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۶:۰۰
  Israel Leumit League
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۲۰:۳۰
Sektzia Nes Tziona
۰
۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Akko FC
۰
۰
Hapoel Ramat Hasharon
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Regional League
Deportivo Alexis Garcia
۰
۰
Politecnico J.I.C.
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lula FC
۳
۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Maidstone Utd
-
-
Havant & Waterloville FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Eastbourne Borough FC
-
-
Torquay United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Northern Ireland Championship 1
Ballyclare
-
-
FC Ards
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Scotland Lowland League
Albion Rovers FC
-
-
Broomhill FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Germany Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
-
-
TUS Makkabi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Wales Premier League
Bala Town
-
-
Caernarfon Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Southern League Premier Division Central
Kettering Town FC
-
-
Nuneaton Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Stourbridge FC
-
-
Hitchin Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Isthmian League Premier
Lewes FC
-
-
Horsham FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Billericay Town FC
-
-
Carshalton Athletic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Dulwich Hamlet FC
-
-
Potters Bar Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Canvey Island FC
-
-
Chatham Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bognor Regis Town FC
-
-
Margate FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Northern Premier League
Ilkeston FC
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bamber Bridge
-
-
Worksop Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Stafford Rangers
-
-
Atherton Collieries
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Lancaster City
-
-
Whitby Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Hyde United FC
-
-
Gainsborough Trinity
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Marine
-
-
Workington AFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Southern League Premier Division South
Winchester City
-
-
Walton & Hersham
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Northern League Division One East
Pontefract Collieries
-
-
Liversedge
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Northern Ireland League Cup
Limavady United
-
-
Glenavon FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Scotland Reserve Cup
Kilmarnock Reserves
۱
۲
Ayr United Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  England Isthmian Division One North
Brentwood Town FC
-
-
New Salamis
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Witham Town
-
-
Stowmarket Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Uruguay Primera Division Clausura
Centro Atletico Fenix
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Austria Amateur Cup
Post SV Wien
-
-
SV Schwechat
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Montenegro 2. CFL
Berane
۳
۱
FK Podgorica
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Second Division A
Abu Qir Semad FC
۱
۱
Proxy SC
Finished
۱۶:۰۰
La Viena FC
۱
۰
Telecom Egypt
Finished
۱۶:۰۰
  Vietnam Cup
Ho Chi Minh
۱
۲
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
  Syria Division 2
Ommal Hama
۱
۱
Afrin SC
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 2
Persipura Jayapura
۲
۱
Sulut United FC
Finished
۰۹:۳۰
  India Mumbai Premier League
Millat FC
۶
۰
PIFA Sports
Finished
۱۳:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Azerbaijan Azerbaijan Cup
Karvan Yevlakh
۱
۰
Difai Agsu
Finished
۱۳:۰۰
Araz Saatli
۱
۴
FC Iravan
Finished
۱۳:۰۰
  Armenia 1. Division
Mika Yerevan
۰
۳
Urartu Banants 2
Finished
۱۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید